Strona główna

  ŻEGOCINA - GMINA PRZYJAZNA SENIOROM - 10.2021

   Udało się. Na początku listopada 2021 roku Gmina Żegocina poinformowała w swoim serwisie internetowym, że konkurs dla rad seniorów i organizacji seniorskch pt. "Gmina Przyjazna Seniorom" organizowany przez Międzynarodowy Instytut Rozwoju Społecznego Sp. z o.o. w Krakowie został rozstrzygnięty.
  Celem konkursu była promocja aktywności społecznej, przedsiębiorczości i edukacji obywatelskiej Seniorów poprzez bezpłatne wdrożenie w dziesięciu samorządach Programu Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora.   
    Dziękujemy za wszystkie nadesłane kreatywne pomysły wdrożenia planu i realizacji Programu Gmina Przyjazna Seniorom. Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace spośród wielu przesłanych planów konkursowych.
    Serdecznie gratulujemy Stowarzyszeniu Klub Seniora "Żegota" z gminy Żegocina, która znalazła się w gronie najlepszych i wygrała bezpłatne wdrożenie na jej terenie programu Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora.
   
Serdecznie gratulujemy Stowarzyszeniu Klub Seniora "Żegota" z gminy Żegocina która znalazła się w gronie najlepszych i wygrała bezpłatne wdrożenie na jej terenie programu Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora.

    Wkrótce więcej szczegółów.

Gmina Przyjazna Seniorom.

Wstecz