Strona główna

  POWODZENIE W KONKURSIE OFERT - 31.03.2023

Pismo przewodnie do oferty Klubu Seniora.

rozstrzygnięciekonkursu.jpg (12760 bytes)

   31.03.2023 roku  Zarząd Powiatu w Bochni podjął uchwały w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Powiatu w 2023 r. w zakresie kultury, kultury fizycznej i turystyki. W tym roku pula pieniędzy do rozdania wyniosła 120 tys zł na zadania zakresu kultury i 165 tys zł z zakresu kultury fizycznej, a w zakresie turystyki 8 tys złotych.
    Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. W sumie do wnioskodawców trafi 293 tys złotych co jest istotnym wsparciem dla organizacji pozarządowych na czym skorzystają wszyscy mieszkańcy Powiatu. W sumie w tym roku wsparto 42 zadania.   
    Wśród ubiegających sie o dofinansowanie było Stowarzyszenie Klub Seniora „Żegota” w Żegocinie. Ofertę opracował sekretarz Klubu Tadeusz Olszewski w konsultacji z zarządem. Stowarzyszenie odnotowało sukces. Otrzymało 4 000 zł na realizację zadania "Sobótki – integracyjne spotkanie Klubów Seniora z południowych gmin Powiatu Bocheńskiego".
    14 kwietnia Prezes Zarządu Anna Mrugacz oraz skarbnik Aniela Surma podpisały w Bochni umowę w sprawie realizacji przedsięwzięcia zaplanownego na poniedziałek - 29 maja 2023 roku w Parku Kamieni Grodziskich w  Żegocinie. Już teraz zapraszamy seniorów z Gminy Żegocina i gmin okolicznych  na tę imprezę plenerową.
    Dotację otrzymał także Klub Sportowy „Beskid” Żegocina - 5 500 zł na Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów z okazji 25-lecia KS „Beskid” Żegocina

Przekazanie symbolicznych czeków

2023.04.19 Spotkanie w Klubie.

Wstecz