Strona główna

 VII EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

fom-01.jpg (13658 bytes)

fom-02.jpg (14240 bytes)

    Klub Seniora "Żegota" w Żegocinie po raz pierwszy zgłosił swój udział w konkursie Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego. Projekt pt. „Aktywny Senior Małopolski” został zakwalifikowany do głosowania. Zakłada organizację szeregu zajęć dla seniorów z gminy Żegocina i gmin sąsiednich, takich jak warsztaty artystyczne, kabaretowe, sportowe, wyjazdy do teatru, a także dofinansowanie organizacji imprez plenerowych.
    Ta kwalifikacja oznacza, że od 15 maja 2024 roku będzie można głosować przez stronę www.bo.malopolska.pl lub oddać głos w wersji papierowej u osób, które niebawem rozpoczną ich zbieranie. Głosować mogą osoby po ukończonym 16 roku życia oraz zamieszkują teren powiatów tarnowskiego, bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, wielickiego oraz miasta Tarnów.

Pamiętaj
!

  1. Aby Twój głos był ważny zagłosuj: w terminie od dnia 15 maja 2024 r. do dnia 14 czerwca 2024 r.
  2. Głosy oddane przed i po terminie głosowania będą uznane za nieważne.
  3. Wpisz na karcie do głosowania kod i nazwę zadania (z listy zadań dopuszczonych do głosowania). Podaj numer PESEL oraz wybierz swój (jeden) powiat zamieszkania.
  4. Własnoręcznie podpisz zawarte na karcie do głosowania oświadczenie.

Głosować można:

  1. elektronicznie na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl,
  2. poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do jednej z urn zlokalizowanych w punktach głosowania ustalonych przez Zarząd Województwa Małopolskiego,
  3. korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem „Budżet Obywatelski” na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie lub wybranej Agendy Zamiejscowej w: Oświęcimiu, Tarnowie Miechowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Zakopanem, Miechowie lub Suchej Beskidzkiej.

     Już kilka razy pokazaliśmy, że wspólnie potrafimy zdziałać naprawdę wiele, a dzięki Waszym głosom udało się w ramach poprzednich edycji Budżetu Obywatelskiego wykonać w Żegocinie piękne przystanki, czy zapewnić młodym piłkarzom z KS "Beskid" Żegocina ciekawe zajęcia sportowe, turnieje i wyjazdy.  W imieniu Seniorów prosimy o oddawanie głosów na projet oznaczony numerem TAR 4. Ogłoszenie wyników przed 1 października 2024 roku.

Głosuj na TAR 4.

Więcej informacji >>>

Druk karty do głosowania do pobrania >>> doc, pdf

Wstecz