Strona główna

ARCHIWUM KLUBU SENIORA 2009

   Wiadomości o działalności żegocińskich seniorów publikowane były od samego początku w serwisie internetowym www.zegocina.pl. Poniżej linki do tych stron z roku 2009. Zestawienie zawiera także wydarzenia klubowe, o których nie było informacji we wspomnianym serwisie.

2009-11-25 - Dzień Seniora 2009.

26.11.2009 -  Już po raz trzeci członkowie Żegocińskiego Klub Seniora, działającego pod patronatem Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie, spotkali się na swoim święcie. Świąteczne spotkanie w znacznej części poświęcone było prezentacjom muzycznym. Uczestnikom spotkania zaprezentował się najpierw zespół wokalny "Melodia", składający się z żegocińskich seniorów. Trzech panów, osiem pań (Alicja Janiczek, Wiesława Bogusz, Teresa Mrugacz, Janina Napora, Romana Satoła, Aleksandra Pławecka, Krystyna Rzepska, Stanisława Tabor, Władysław Cudejko, Tadeusz Dudzic, Stanisław Rogala) oraz prowadzący od niedawna ten zespół i akompaniujący mu na akordeonie, mieszkający w Bochni nauczyciel muzyki - pan Andrzej Lis, zaprezentowali kilka melodyjnych piosenek.
    Gościem specjalnym tegorocznego Dnia Seniora w Żegocinie był limanowski chór "Carpe Diem". Tworzą go emerytowani nauczyciele - członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego.

2009-02-01 - "Melodia" Na OStatkach Kolędowych".

01.02.2009 - "Ostatki Kolędowe" - to tradycyjna już impreza, organizowana przez CKSiT w Żegocinie, zawsze na zakończenie okresu kolędowania. W tym roku zorganizowano ją w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie 1 lutego 2009 r. Licznie zgromadzona publiczność mogła zobaczyć Młodzieżową Orkiestrę Dętą CKSiT w Żegocinie, zespół "Melodia" Żegocińskiego Klubu Seniora, Zespół Pieśni i Tańca "Łąkta" oraz Grupy Kolędnicze z Rozdziela i Sechnej.

Wstecz