Marsze nording walking z Klubem Seniora "Zegota".

    Stowarzyszenie Klub Seniora "Żegota" w Żegocinie serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Żegocina oraz ich gości do udziału w "Marszach Rekreacyjnych Nordic Walking" po trasach spacerowych Gminy Żegocina i Beskidu Wyspowego.
   Zorganizowanie tych imprez, mających duże walory poznawcze, rekreacyjne i zdrowotne, jest możliwe dzięki pozyskaniu dotacji od Samorządu Gminy Żegocina na realizację projektu "Nordic walking z Klubem Seniora „Żegota”, zgłoszonego na konkurs ofert na realizację zadań własnych gminy w dziedzinie turystyki.
   Klub Seniora "Żegota" zaplanował serię pięciu marszów rekreacyjnych w miesiącach maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień 2019 roku. Szczegóły zostały określone w Regulaminie, który można pobrać ze strony internetowej Klubu (link poniżej). Ilość uczestników każdego z marszów nie może przekroczyć dwudziestu osób, dlatego obowiązują karty zgłoszeniowe, które należy przekazać majlowo lub osobiście do komandora cyklu imprez - Pani Stanisławy Gąsiorek. Decyduje kolejność zgłoszeń.
   Szczegółowe informacje o każdym z 5 marszów będą podawane na niniejszej stronie.

LINKI

  • MARSZ NR 1 - 21 MAJA 2019 - INFORMACJE

RELACJA Z MARSZU NR 1
MARSZ NR 2 - CZERWIEC 2019 - INFORMACJE RELACJA Z MARSZU NR 2
MARSZ NR 3 - LIPIEC 2019 - INFORMACJE RELACJA Z MARSZU NR 3
MARSZ NR 4 - SIERPIEŃ 2019 - INFORMACJE RELACJA Z MARSZU NR 4

MARSZ NR 5 - WRSZESIEŃ 2019 - INFORMACJE

RELACJA Z MARSZU NR 4

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Gminy Żegocina

Wstecz